Mieszkania na sprzedaż – Bielsko-Biała

Dużą część naszej oferty stanowią mieszkania na sprzedaż. Bielsko-Biała to doskonałe miasto do życia. Istnieje wiele powodów, dla których warto je wybrać jako swoje miejsce na ziemi. Przede wszystkim to jedno z najszybciej rozwijających się miast w całym województwie śląskim. Dużym atutem jest również jego usytuowanie. Z jednej strony góry, dzięki którym mieszkańcy mogą cieszyć się wspaniałymi widokami oraz korzystać z pobliskich szlaków turystycznych, z drugiej – bliskość większych miast, jak np. Katowice, które poszerzają możliwości znalezienia pracy. Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego miejsca do życia, czy stawiasz na balans pomiędzy rozwojem, a rozrywką – mieszkanie w Bielsku-Białej to dobry wybór! Jesteśmy świadomi tego, jak zróżnicowane potrzeby i oczekiwania mają nasi klienci, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę mieszkań na sprzedaż.

 

Mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego i wtórnego

Wśród dostępnych mieszkań na sprzedaż w Bielsku-Białej znajduje się szeroki wybór nieruchomości z rynku pierwotnego. Nabywane są one bezpośrednio od inwestora – w  zdecydowanej większości przypadków od dewelopera lub spółdzielni mieszkaniowej. W naszej bazie ogłoszeń znajduje się również wiele nieruchomości z rynku wtórnego. To mieszkania, które w chwili trafienia do sprzedaży są w posiadaniu innego właściciela – osoby fizycznej lub prawnej.


Dostępne są różne lokalizacje, różne metraże, różny standard wykończenia, a co za tym idzie – różna cena. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie znaleźć idealne mieszkanie na sprzedaż dla każdego, kto pragnie zamieszkać w Bielsku-Białej.

 

Ceny mieszkań w Bielsku-Białej

Ceny mieszkań w Bielsku-Białej są zależne od dokładnej lokalizacji danej nieruchomości. Nie da się jednak ukryć, że średnia za metr kwadratowy jest znacznie niższa, niż w przypadku pobliskich Katowic. Często to właśnie ten czynnik sprawia, że mieszkańcy województwa śląskiego czy małopolskiego decydują się na przeprowadzkę.

 

Co więcej, stosunkowo niskie ceny mieszkań sprawiają, że Bielsko-Biała to popularny wybór wśród inwestorów, którzy decydują się na kupno w celu najmu krótko- lub długoterminowego. Wynika to głównie z faktu, że to miasto stanowi świetną bazę wypadową w góry, czy inne, niedaleko usytuowane miejscowości, nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.

 

Z nami znajdziesz idealne mieszkanie w Bielsku-Białej!

Chcesz kupić mieszkanie w Bielsku-Białej? Skontaktuj się z nami! Marzysz o pełnej prywatności, dużym terenie i własnym ogrodzie? Oferujemy również sprzedaż domów. W zakres naszych działań wchodzi pośrednictwo w kupnie nieruchomości, a także pomoc na każdym etapie transakcji. Ponadto, oferujemy fachowe doradztwo przy wyborze najkorzystniejszego kredytu. Decydując się na współpracę z naszą firmą znajdziesz idealne miejsce dla siebie, jednocześnie oszczędzając czas i zyskując gwarancję bezpieczeństwa.

 

mieszkaniemieszkanie

wykonanie: Webbeskid

kontakt