Blog

podpisywanie umowy

Jak szybko sprzedać mieszkanie w czasach rosnących cen dóbr i usług?

Luty 28, 2023

W czasach, kiedy ceny dóbr i usług rosną w zatrważającym tempie, sprzedaż mieszkania to nie lada wyzwanie. Rynek nieruchomości widocznie wyhamował. Inflacja, rosnące stopy procentowe, niepewna sytuacja geopolityczna dodatkowo utrudniają sprawę. Co zrobić, by znaleźć kupca? Podpowiadamy jak szybko sprzedać mieszkanie w tych niepewnych czasach.

Czytaj dalej
mieszkanie na sprzedaż przygotowanie

Jak przygotować mieszkanie na sprzedaż?

Luty 23, 2023

Sprzedaż mieszkania to duże wyzwanie. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest wyróżnienie się na tle wszystkich ofert. Mówi się, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. W przypadku nieruchomości jest w tym dużo racji. To, jak prezentuje się dane lokum ma olbrzymie znaczenie. W związku z tym, zanim wystawisz ofertę odpowiednio się przygotuj. Podpowiadamy co zrobić, by mieszkanie przyciągało zainteresowanych.

Czytaj dalej
biuro nieruchomosci

Na co zwrócić uwagę przy wyborze biura nieruchomości?

Styczeń 26, 2023

Kupno lub sprzedaż nieruchomości to trudne zadanie. Coraz częściej zamiast podejmować się tego samodzielnie korzystamy z pomocy pośrednika. Jednak aby współpraca przebiegała pomyślnie kluczem jest wybór odpowiedniej firmy. Zatem na co zwrócić uwagę przy wyborze biura nieruchomości? Podpowiadamy!

Czytaj dalej
nieruchomości

Czy działalność biur nieruchomości jest licencjonowana?

Styczeń 23, 2023

Czy możliwe jest prowadzenie biura nieruchomości bez zdobytej licencji państwowej? Od 2014 roku obowiązek jej posiadania został zniesiony. Jakie warunki trzeba zatem spełnić, by otworzyć firmę? Decydując się na współpracę – jaką agencję wybrać? Z licencją czy bez? O tym wszystkim poniżej.

Czytaj dalej
uścisk dłoni

Kiedy agencja nieruchomości może okazać się pomocna?

Grudzień 30, 2022

Planujesz kupić lub sprzedać nieruchomość? To ważne, a jednocześnie trudne zadanie, często wiążące się z dużym stresem. Nic w tym dziwnego. W grę wchodzą duże pieniądze, a w przypadku zakupu, niejednokrotnie to dorobek życia. Cały proces można przeprowadzić samodzielnie, jednak inną, bezpieczniejszą i wygodniejszą opcją jest skorzystanie z pomocy specjalisty. Podpowiadamy, kiedy agencja nieruchomości może okazać się pomocna.

Czytaj dalej
pośrednik nieruchomości oprowadzę parę po mieszkaniu

Jakie są główne zadania agencji nieruchomości?

Grudzień 27, 2022

Choć wydawać by się mogło, że praca pośrednika nieruchomości jest łatwa i przyjemna, a jego głównym zadaniem jest oprowadzanie potencjalnych klientów po oferowanych lokalach, w rzeczywistości to znacznie trudniejsze, bardziej wymagające zadanie, o szerokim zakresie działań. Co więcej, to zawód obarczony dużą odpowiedzialnością. Przedstawiamy, jakie są główne zadania agencji nieruchomości.

Czytaj dalej

wykonanie: Webbeskid