Blog

dom

Dom parterowy czy piętrowy - co się bardziej opłaca dla czterosobowej rodziny?

Maj 21, 2024

Decyzja o budowie domu to jedna z najważniejszych w życiu każdej rodziny. Wybór odpowiedniego projektu, który spełni wszystkie potrzeby i oczekiwania, nie jest prosty. W tym artykule porównamy dwa popularne rozwiązania - dom parterowy oraz piętrowy - pod kątem ich zalet i wad dla czteroosobowej rodziny.

Czytaj dalej
agentka nieruchomości pokazuje puste mieszkanie parze

Jak znaleźć idealne mieszkanie na sprzedaż?

Kwiecień 18, 2024

W poszukiwaniu idealnego mieszkania na sprzedaż warto skorzystać z oferty biura nieruchomości. W Bielsku-Białej dostępnych jest wiele atrakcyjnych nieruchomości, zarówno od inwestorów, jak i z rynku wtórnego. Dowiedz się, jakie są zalety współpracy z biurem nieruchomości i na co zwrócić uwagę podczas wyboru mieszkania.

Czytaj dalej
agent nieruchomości z potencjalnymi kupcami

Czy warto kupić mieszkanie do remontu? Zalety i wady takiej inwestycji

Marzec 20, 2024

Kupno mieszkania do remontu to decyzja, która może przynieść wiele korzyści, ale także wiąże się z pewnym ryzykiem. Warto zastanowić się nad zaletami i wadami takiej inwestycji oraz dowiedzieć się, dlaczego warto skorzystać z usług biura nieruchomości. W niniejszym artykule postaramy się przybliżyć te kwestie, aby ułatwić podjęcie właściwej decyzji.

Czytaj dalej
kobieta robi zdjęcie wnętrza mieszkania

Jak skutecznie promować swoją nieruchomość na sprzedaż?

Marzec 11, 2024

W dzisiejszych czasach sprzedaż nieruchomości może wydawać się trudnym zadaniem. Aby osiągnąć sukces, warto rozważyć współpracę z profesjonalistami w tej dziedzinie. Czy korzystanie z usług licencjonowanego pośrednika to klucz do sukcesu? Sprawdźmy, jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania i jak skutecznie promować swoją nieruchomość na sprzedaż.

Czytaj dalej
podatki

Opłaty dodatkowe przy zakupie mieszkania - co warto wziąć pod uwagę?

Luty 24, 2024

Decyzja o zakupie mieszkania to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wielu osób. Wymaga ona nie tylko starannego przemyślenia, ale także świadomości wszelkich kosztów związanych z tą inwestycją. Oprócz ceny samego lokalu, na przyszłych właścicieli czeka wiele opłat dodatkowych, które mogą znacząco wpłynąć na ostateczny koszt transakcji. Warto więc wiedzieć, jakie opłaty dodatkowe mogą się pojawić przy zakupie mieszkania i jak się do nich przygotować.

Czytaj dalej
domek podany

Jak przebiega proces sprzedaży mieszkania z pomocą biura nieruchomości?

Luty 13, 2024

Wiele osób zadaje sobie to pytanie, gdy decyduje się na sprzedaż swojego lokum. Warto wiedzieć, jak przebiega proces sprzedaży mieszkania z pomocą biura nieruchomości, aby móc świadomie podjąć decyzję o skorzystaniu z usług takiej firmy. W tym artykule omówimy kluczowe etapy tego procesu, które obejmują przygotowanie oferty, promocję mieszkania oraz finalizację transakcji.

Czytaj dalej

wykonanie: Webbeskid

blog